» » У Star Citizen почалося тестування альфа-версії 3.0

У Star Citizen почалося тестування альфа-версії 3.0

У Star Citizen почалося тестування альфа-версії 3.0
Наймасштабніший і амбітний проект сучасності, космічний симулятор Star Citizen, дістався до важливої віхи. Гра отримала довгоочікуване оновлення до альфа-версії 3.0. Правда, поки що познайомитися з ним можуть лише обрані тестувальники зі спільноти Evocati Test Flight.
У Star Citizen почалося тестування альфа-версії 3.0

Подання наших нововведень Evocati завжди було важливою віхою в розробці Star Citizen. І зараз ми робимо особливо великий крок перед поданням 3.0 всім вкладникам.

Cloud Imperium Games


Про масштаби оновлення можна судити по патч-ноут, що з'явилися в сервісі Pastebin разом з інструкціями для тестувальників. Гравці вперше отримають доступ до планет - для початку їх буде всього три, але доступне для досліджень простір оцінюється в три мільйони квадратних кілометрів. У грі з'явиться оновлена ​​система місій, а поза нею тестувальникам належить випробувати новий лончер і перероблену систему патчів.
У Star Citizen почалося тестування альфа-версії 3.0
Можна очікувати, що після тестування групою ентузіастів оновлення 3.0 з'явиться на тестових серверах, а потім буде встановлено на «живі» сервера. Приблизно на цьому етапі розробники планують випустити гру в «ранній доступ». Поки що для залучення до космічних пригод потрібно купити гру за 45 доларів, після «раннього» релізу ціну планують підняти. Вихід бета-версії очікується в наступному році, про релізі поки мова не йде.

Тим часом загальний бюджет гри перевищив 160 мільйонів доларів, а кількість гравців підбирається до двох мільйонів. Робота над Star Citizen почалася в 2011 році.
Перегляди: 252 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.