» » The Good Life не змогла зібрати гроші, але Swery спробує ще раз

The Good Life не змогла зібрати гроші, але Swery спробує ще раз

The Good Life не змогла зібрати гроші, але Swery спробує ще раз
Кампанія зі збору грошей на створення пригодницької гри The Good Life завершилася провалом: отримана сума виявилася в два рази менше запитаної. Але творець гри Хідетака Суехіро, відомий як Swery65, не здається. Він планує провести ще одну краудфандінговую кампанію, на цей раз на Kickstarter.

У своєму підсумковому зверненні Суехіро назвав ряд причин, які, на його думку, завадили успіху гри на сервісі Fig. У їх числі він називає витік заголовного арту і назви гри, через яку багато хто вирішив, що The Good Life буде двомірним мобільним проектом. Перший трейлер теж не дав повного уявлення про ігровому процесі, а анонс «собачої» версії додатково заплутав потенційних вкладників. Гравцям не вистачило ясності: зокрема, вони не наважувалися «купувати» додаткову вівцю в переліку лотів, оскільки не розуміли, що їм дасть ця вівця в грі.

Проте невдала кампанія все ж принесла свої плоди. Роботою Swery зацікавилося видавництво Limited Run, яке випустить коробкові видання гри. Завдяки підтримці видавця необхідна сума в новій кампанії буде нижче.

Хідетака Суехіро вибачився перед усіма, кого розчарував його невдалий досвід, і запевнив: він багато чому навчився, і тепер все обов'язково буде інакше.
Ми багато чому навчилися за час цієї кампанії і віримо, що справжній провал трапляється лише тоді, коли остаточно здаєш. Ми відмовляємося здаватися, ми все одно зробимо для вас «Хорошу життя»!

Хідетака Суехіро
Перегляди: 206 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.