» » Вихід Age of Empires: Definitive Edition відкладений на наступний рік

Вихід Age of Empires: Definitive Edition відкладений на наступний рік

Вихід Age of Empires: Definitive Edition відкладений на наступний рік
Всім, хто чекав на вихід Age of Empires: Definitive Edition, судячи з усього, доведеться почекати ще рік. Початковий реліз гри був намічений на 19 жовтня, ця дата була показана в трейлері до гри.

Однак розробники вирішили розширити період закритого бета-тестування, щоб отримати більше інформації про внутрішньоігровому балансі, кампанії та інших деталях, які знадобляться для точного налаштування фінальної версії. З цією метою вони відкривають додаткову реєстрацію на закрите бета-тестування.

Проблема повторного випуску класики полягає в тому, що це класика, і вона заслуговує шанобливого ставлення. У той же час розвиваються технології, а очікування гравців змінюються. Це справедливо і для RTS, і для будь-якого іншого жанру. Таким чином, завдання полягає в тому, щоб відтворити гру не такою, якою вона була насправді, але який ми всі її пам'ятаємо. Для цього нам і потрібна допомога гравців.

The Age of Empires: Definitive Edition Team


Перша гра серії Age of Empires була випущена 26 жовтня 1997, так що, ймовірно, попередня дата релізу була вибрана не випадково і мала бути приурочена до двадцятирічного ювілею серії. Яке нове час релізу, поки що не повідомляється.
Перегляди: 206 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.