» » Relic Hunters Legend, сиквел Relic Hunters Zero, вийшла на Kickstarter

Relic Hunters Legend, сиквел Relic Hunters Zero, вийшла на Kickstarter

Relic Hunters Legend, сиквел Relic Hunters Zero, вийшла на Kickstarter
Тактичний шутер з видом зверху Relic Hunters Zero вийшов в Steam в серпні 2015 року. Гра безкоштовна, але дуже позитивні відгуки вона отримала не тільки через це, а перш за все завдяки веселому, динамічному і затягує ігрового процесу.

І ось тепер бразильська студія Rogue Snail оголосила про початок роботи над сиквелом гри, який отримає назву Relic Hunters Legend. Продовження збереже основні риси Relic Hunters Zero, але на цей раз розробники випустять онлайновий кооперативний гібрид рольової гри і бойовика. До чотирьох гравців зможуть об'єднатися, щоб боротися з ворогами, отримувати трофеї, розвивати своїх персонажів і вчити їх потужним навичкам.

Судячи з промотрейлеру, гра позбулася ретропікселей, але зберегла вигляд зверху. А герої тепер можуть не тільки відстрілюватися, але і користуватися укриттями, ще вони навчилися стрибати, і ми можемо чекати появи платформних елементів. До того ж до гри Rogue Snail випустить кілька мультфільмів, які розповідають історію головних героїв бойовика. І найголовніше: сиквел буде безкоштовним, як і оригінал.

Для успіху кампанії на Kickstarter розробникам треба зібрати всього 50 тисяч доларів. І більше половини запитаної суми вже потрапило на рахунок Relic Hunters Legend. На збір коштів ще є три тижні.
Relic Hunters Legend, сиквел Relic Hunters Zero, вийшла на Kickstarter
Перегляди: 551 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.