» » IGN купила Humble Bundle

IGN купила Humble Bundle

IGN купила Humble Bundle
Сервіс цифрової дистрибуції Humble Bundle приєднався до медіакомпанії IGN. І хоча тепер Humble отримає «ресурси і підтримку» IGN, сервіс як і раніше буде функціонувати незалежно.

Ми вибрали IGN, тому що вони дійсно розуміють наші погляди і розділяють пристрасть до ігор, вірять в нашу місію - поширення відмінного цифрового контента в благодійних цілях. Я не уявляю кращого партнера, який допоміг би Humble Bundle продовжувати свою справу.

Джеффрі Розен, співзасновник Humble Bundle


При цьому для користувачів Humble Store, по суті, нічого не зміниться. Хоча за підтримки IGN в сервісі з'являться ще більш цікаві і вигідні бандли - щоб збирати більше коштів на благодійність.

Якщо щось працює - не треба намагатися це лагодити. Ідея в тому, щоб дати Humble Bundle ресурси, які допоможуть їм і далі робити те, що вони роблять.

Мітч Гелбрейт, віце-президент IGN


Humble Bundle почав працювати в 2010 році. Основна концепція сервісу - продаж наборів ігор за системою «плати скільки хочеш». За певну суму, яку користувач визначає сам, можна отримати одразу кілька ігор, а виручені гроші йдуть на благодійність - в такі організації, як WWF, American Red Cross і інші.
Перегляди: 563 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.