» » Ubisoft відкриє студію в Берліні

Ubisoft відкриє студію в Берліні

Ubisoft відкриє студію в Берліні
У Німеччині відкриється третє регіональне відділення компанії Ubisoft. До сих пір прапори Ubi майоріли над офісами Blue Byte, розташованими в Дюссельдорфі і Майнці. Тепер же нова команда розробників розташується в офісі в центрі Берліна, в декількох хвилинах шляху від знаменитої торгової вулиці Курфюрстендамм, Берлінського зоопарку і меморіальної церкви кайзера Вільгельма.

Керівником студії стане Іштван Тайнан, що працює в Ubisoft Blue Byte з 2012 року. Нова берлінська студія відкриється на початку 2018 року. Ubisoft Berlin буде працювати над серією Far Cry разом з іншими командами Ubisoft. У найближчі місяці нова студія планує прийняти на роботу близько п'ятдесяти фахівців.

Студія Blue Byte стала частиною Ubisoft в 2001 році. Відділення працювало над серією економічних стратегій The Settlers і Anno і співпрацювало з Ubisoft Montréal при створенні For Honor, Rainbow Six: Siege і Skull & Bones. Один з нових проектів студії - економічна стратегія Anno 1800, присвячена промислової революції. Гра вийде на РС взимку 2018 року.

Ми раді відкрити двері Ubisoft Berlin і почати роботу над серією Far Cry разом з іншими командами Ubisoft. У перший рік ми зберемо основу команди, приблизно півсотні фахівців всіх потрібних професій. Вакансії вже відкриті, і вже відгукнулося безліч прекрасних кандидатів.

Іштван Тайнан, директор студії Ubisoft Berlin


Ми розраховуємо, що в найближчі роки в рамках глобальної стратегії розвитку Ubisoft студії Ubisoft Berlin будуть розширюватися. Але це зростання також буде залежати від розвитку ринку розробки ігор в Німеччині. Я впевнений, що керівник студії Іштван Тайнан впорається з цим випробуванням. До того ж ми частково повертаємо розробку Far Cry в країну, де була створена перша частина гри, і це теж приголомшливо.

Бенедикт гринделії


керуючий директор студії Ubisoft Blue Byte
Перегляди: 317 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.