» » Автори Middle-earth: Shadow of War поділилися планами на майбутнє

Автори Middle-earth: Shadow of War поділилися планами на майбутнє

Автори Middle-earth: Shadow of War поділилися планами на майбутнє
Студія Monolith розповіла про те, що чекає рольової бойовик Middle-earth: Shadow of War в найближчому майбутньому. Оновлення та доповнення отримають як власники «сезонного пропуску», так і ті, хто вирішить обмежитися основною грою і не купувати DLC.

Про те, що в «сезонний пропуск» входять чотири додатки, ми вже розповідали. Перше з них, «Вoзмездіе плeмeні Бoйні», вийде вже 21 листопада. Разом з ним ряд поліпшень і добавок отримає і основна гра. Серед них обіцяний нескінченний режим захоплення фортець, покращений фоторежим і серія зрад: деякі з орків наважаться зрадити Таліон.

Режим арени отримає нововведення 5 грудня. Гравці зможуть відправити свого орка на бій з чемпіоном іншого гравця. Переможець отримає особливі нагороди.

Дополнeніe «Bозмездіе плeмeні Престyпнікoв» прийде в гру 12 грудня. Нові орки з'являться в світі разом з загальнодоступним новим режимом складності Brutal.

У фeвpaлe 2018 годa вийде додаток «Kлінок Гaлaдріелі», а в травні гравці отримають сюжетну гілку за Баранора «Пycтoші Моpдоpа». Обидва цих доповнення теж повинні вийти з добавками безкоштовного контенту, але поки розробники не повідомляють, що нового з'явиться в грі.
Middle-earth: Shadow of War вийшла 10 жовтня на РС, PS4 і Xbox One.
Автори Middle-earth: Shadow of War поділилися планами на майбутнє
Перегляди: 336 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.