» » The Infectious Madness of Doctor Dekker з'явиться на консолях

The Infectious Madness of Doctor Dekker з'явиться на консолях

The Infectious Madness of Doctor Dekker з'явиться на консолях
Незвичайний симулятор психоаналітика The Infectious Madness of Doctor Dekker вийде на PS4, Xbox One і Nintendo Switch. Консольний реліз відбудеться навесні 2018 року. На РС гра вийшла в травні 2017 року і отримала дуже позитивні відгуки в Steam.

Головна особливість проекту - в участі живих акторів, що було характерно для старих ігор і лише тепер потроху повертається. Згадати хоча б Her Story або The Bunker. У випадку з The Infectious Madness of Doctor Dekker використання FMV виправдано тим, що наш герой - психіатр, провідний прийом пацієнтів. Опитуючи їх, проводячи тести і розмовляючи, він намагається знайти вбивцю свого попередника, доктора Деккера.

У РС-версії гравець міг спілкуватися з співрозмовниками за допомогою клавіатури, вводячи в чат ключові слова або навіть розгорнуті питання: для персонажів заготовлено понад півтори тисячі реплік. У консольних версіях доведеться обмежитися вибором питання з готового набору. Але все інше залишиться незмінним: при кожному проходженні «роль» злочинця буде отримувати інший персонаж, таким чином, ніколи не буде відомо, чим все закінчиться.
Перегляди: 187 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.