» » Продажі Persona 5 перевищили два мільйони копій

Продажі Persona 5 перевищили два мільйони копій

Продажі Persona 5 перевищили два мільйони копій
Компанія Atlus вирішила поділитися з гравцями хорошими новинами і повідомила, що загальні продажі рольової аніме-ігри Persona 5 досягли двох мільйонів копій.

Це був для нашої компанії прекрасний рік, що втілив наші прагнення в області поширення японських ігор на Заході. Зараз ми знаходимося в стадії величезного зростання - як на Заході, так і в інших регіонах, а продажу Persona 5 показують новий рівень очікування для шанувальників жанру. Колись нишевая, тепер Persona 5 вважається одним з найбільш важливих проектів в цьому році, доводячи тим самим, що інтерес до цієї категорії ігор росте. Ми з нетерпінням чекаємо можливості випустити в наступному році ще більш чудові ігри для наших шанувальників.

Наото Хіраока, президент Atlus USAНагадаємо, що Persona 5 отримала високі оцінки від ігрових журналістів. Редакція Игромании поставила грі дев'ять з половиною балів, назвавши її найкращою частиною не тільки в серії Persona, але і в серії Shin Megami Tensei в цілому.

«Ефектно» - мабуть, самий часто вимовний епітет, який можна застосовувати тут взагалі до всього. Фірмовий cел-шейдинг, властивий роботам Atlus і показав себе ще в Catherine, персонажі, локації ... Навіть інтерфейс - ахіллесова п'ята багатьох японських ігор - в Persona 5, незважаючи на змістовну і смислове перевантаженість, виглядає здорово (і зрозуміло, чого вже ).

Огляд Persona 5. Злочинно красива
Перегляди: 193 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.