» » В War Thunder прибудуть французькі танки

В War Thunder прибудуть французькі танки

В War Thunder прибудуть французькі танки
Компанія Gaijin Entertainment готує шанувальникам військового симулятора War Thunder чергове велике оновлення. Зовсім скоро слідом за французькою авіацією до полів битви доберуться французькі танки. Гілка наземної техніки Франції буде додана в найближчому оновленні.

У числі десятків моделей бронетанкової техніки гравці побачать бойові машини з I по VI ранги, що володіють тактичними особливостями, характерними тільки для французьких танкових військ. У танків початкового рангу гарне бронювання, і невеликий екіпаж у них надійно захищений. А важкі танки B1bis і B1ter можуть також похвалитися великим екіпажем і потужним озброєнням. Але їх низька мобільність вимагає від гравців уважності і точного позиціонування на поле бою, оскільки В1 уразливі для потужних гармат.
В War Thunder прибудуть французькі танки
Французькі машини середніх і старших рангів оцінять гравці, які люблять швидкі маневри і потужні стрімкі атаки. У ряду танків є автомати заряджання, які дозволяють здійснити швидку чергу пострілів з головного знаряддя. Правда, після цього їм буде потрібно довга перезарядка.

У танків післявоєнної епохи зустрічається ще одна відмінна риса - коливається вежа. У розділеної на дві частини вежі верхня частина відповідає за нахил знаряддя, а нижня за повороти. Розділені вежі менше за розміром, і, відповідно, в них важче потрапити.

В War Thunder є два танка, забезпечених і хитається вежею, і автоматом заряджання: AMX-13 SS.11 і перероблений американський «Шерман» M4A1 FL10. Кожен з них може видати швидку серію з дванадцяти пострілів, але потім їх треба відвезти в безпечне місце для перезарядки двох барабанів автоматично заряджається 75-міліметрової гармати. У AMX-13 SS.11 до того ж є чотири протитанкових керованих ракети, і він може за себе постояти навіть під час перезарядки.
В War Thunder прибудуть французькі танки
Детальніше про французьких танках можна дізнатися з «Щоденників розробки» на сайті War Thunder.
Перегляди: 206 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.