» » Оновлення 1.8 для Tom Clancy's The Division вийде на наступному тижні

Оновлення 1.8 для Tom Clancy's The Division вийде на наступному тижні

Оновлення 1.8 для Tom Clancy's The Division вийде на наступному тижні
Компанія Ubisoft давно нічого не повідомляла про оновлення 1.8 для Tom Clancy's The Division і ось вчора нарешті поділилася новою інформацією. Стало відомо, що вийде воно на наступному тижні, але більш точну дату автори повідомлять ближче до справи.

Одним з головних нововведень стане поява району Вест-Сайд-Пірс. Гравців чекає нова загальна зона Клінтон, зіткнення зі змішаними групами противників, а також специфічні завдання і випробування на час.

З'явиться PvE-режим «Опір», в якому агентам належить відбиватися від хвиль ворогів. Кожна наступна буде сильніша за попередню, а критичні завдання тільки ускладнять вам виживання. Оновлення 1.8 поліпшить і ігрову механіку «темної зони», оновивши систему «Ренегат» до версії 2.0. Гравці зможуть за бажанням ставати ворожими агентами, і якщо хтось із членів загону пішов в ренегати, інші гравці в цьому загоні зможуть погодитися і примкнути до нього або ж відмовитися.

Під час облави всі гравці в «темної зоні» тепер отримують завдання. Тому битви стануть більш напруженими, а нагороди за них - більш істотними.
Перегляди: 265 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.