» » The Color of Madness забарвить Darkest Dungeon в «колір божевілля»

The Color of Madness забарвить Darkest Dungeon в «колір божевілля»

The Color of Madness забарвить Darkest Dungeon в «колір божевілля»
Автори Darkest Dungeon ще не все розповіли нам про біль, страждання, божевілля і смерті. Навесні 2018 року студія Red Hook збирається випустити чергове доповнення до симулятора управління загоном хворих пріключенцев. Дія The Color of Madness почнеться з падіння якогось інопланетного тіла на ферму старого Міллера, що призвело до сумних і досить небезпечних наслідків.

У доповненні The Color of Madness гравців чекає новий тип квестів: на виживання при атаці нескінченних хвиль супротивників. Після цього можна буде помірятися з іншими гравцями кількістю відправлених на той світ ворогів. А мешканці ферми Міллера сформують нову ворожу фракцію і відправляться доносити світло комети до інших мешканців світу Darkest Dungeon. Нам же належить збирати осколки комети і вимінювати на них нові потужні амулети.

Red Hook також оголосила, що на PS4 і PS Vita вже завтра, 6 грудня, вийде друге доповнення, The Shieldbreaker. А релізний версія для Nintendo Switch включатиме обидва доповнення, але поки не відомо, коли вона вийде. Отримають власну версію доповнень і власники iPad: студія Blitworks розпочала роботу над портированием Crimson Court і Shieldbreaker на iOS.
Перегляди: 202 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.