» » Bluehole Studio розповіла про нову карті в PUBG

Bluehole Studio розповіла про нову карті в PUBG

Bluehole Studio розповіла про нову карті в PUBG
Нова «пустельна» карта Miramar в PlayerUnknown's Battlegrounds відрізняється від оригінальної більш різноманітним ландшафтом і більшою кількістю гарячих точок. Студія Bluehole поділилася відомостями про деяких місцях, які гравці можуть відвідати. За словами розробників, звичні стратегії на цій карті можуть втратити актуальність.
Bluehole Studio розповіла про нову карті в PUBG

Los Leones - найбільше місто в регіоні, тут гравці можуть зайняти снайперські позиції і добути необхідне спорядження в покинутих будівлях і на будівництвах.
El Pozo - місто, відомий своїми великими промисловими і розважальними районами, нині в руїнах. Бажаючі можуть випробувати свої сили в бою проти інших гравців на арені або на мотоциклетному кільці.
Monte Nuevo - колись місто було обложене, і стіни навколо нього побудували, щоб захистити жителів.
Valle del Mar - чудовий містечко поблизу океану, розділений навпіл мостом De Toro, який представляє собою єдиний прямий маршрут від острова до материка. На захід від моста стоїть химерної архітектури школа, а на сході - красива церква.
La Cobreria - тут гравці зможуть полювати серед руїн давно мертвої судноплавної і транспортної індустрії. Перш ніж зайняти позицію, не заважає заглянути в місцеві школи і кампуси.
San Martín - контрольно-пропускні пункти і бар'єри перетворили цей колись тихий місто, розташоване на південь від Hacienda Del Patrón, в зону військових дій. Обидві його боку добре проглядаються, тому варто для початку провести розвідку.
Pecado - туристичний центр, де розташоване найбільше казино в регіоні. Тут можна знайти купу корисної спорядження, однак, щоб отримати його, ймовірно, доведеться пережити запеклі бої.
Chumacera - то, що залишилося від процвітаючою текстильної промисловості. Занедбані заводи виходять на головну дорогу, оточену житловими і комерційними будівлями, в яких гравців, ймовірно, буде чекати засідка. Великий ризик - великі можливості!
Bluehole Studio розповіла про нову карті в PUBG
Bluehole Studio розповіла про нову карті в PUBG
Пограти на новій карті можна буде під час фінального тесту перед виходом PUBG. Також розробники покажуть її в рамках The Game Awards. Реліз відбудеться вже 12 грудня на Xbox One, а до кінця цього року вона встигне вийти і на PC.
Перегляди: 293 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.