» » Новий ролик The Inpatient присвячений сеттінгу і ефекту занурення

Новий ролик The Inpatient присвячений сеттінгу і ефекту занурення

Новий ролик The Inpatient присвячений сеттінгу і ефекту занурення
Не так давно студія Supermassive Games перенесла вихід психологічного VR-трилера The Inpatient, і поки автори доопрацьовують гру, вони не забувають ділитися новими роликами. У свіжому відео директор гри Нік Боуен і виконавчий продюсер Піт Семюелс розповіли про сеттинге проекту, а також про неймовірний ефект занурення.

Дія розвернеться в клініці Blackwood Sanatorium в 1950-60-х роках. Ви візьмете на себе роль пацієнта з амнезією, що, на думку авторів, дуже важливо для ігрового процесу, так як гравець буде знати рівно стільки ж, скільки і головний герой. У міру проходження ви будете поступово дізнаватися, хто ви такий і чому опинилися в цьому страшному місці.

Відчуття від гри будуть дещо іншими, ніж від Until Dawn і Until Dawn: Rush of Blood, адже проект, як відзначили творці, є психологічний фільм жахів. І саме тому гра, якої життєво необхідне правильне занурення, ідеально підходить для PS VR.

У ролику показана одна з унікальних особливостей ігрового процесу The Inpatient - голосове управління, яке майже не використовувалося в проектах для PS VR. При діалозі з персонажем гра буде видавати варіанти відповідей, і вам потрібно лише вимовити вголос обрану фразу.

Нагадаємо, що The Inpatient вийде 24 січня 2018 року.
Перегляди: 182 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.