» » Company of Heroes 2 стала тимчасово безкоштовною

Company of Heroes 2 стала тимчасово безкоштовною

Company of Heroes 2 стала тимчасово безкоштовною
Стратегія в реальному часі Company of Heroes 2 після релізу в 2013 році викликала цілу бурю обговорень. Студію Relic Entertainment звинувачували в переписуванні історії, в обіленні нацизму, в сценарних ляпи, штампах і інших гріхах. Саме завдяки грі багато вперше почули ім'я BadComedian. І в цій лавині думок і звинувачень абсолютно загубилася сама гра, одна з кращих військових стратегій.

Ще до виходу Company of Heroes охрестили «Dawn of War про другу світову», що було в общем-то недалеко від істини. Механіка змінилася лише трохи. Ви як і раніше завойовували контрольні точки за допомогою жменьки сміливців (управляти доводилося не окремими бійцями, а цілими загонами) та нечисленної бронетехніки. «Моральна прив'язка» до юнитам зробилася ще сильніше: з часом солдати росли в рівні, разом з чим підвищувалися їх бойові характеристики. Багато відкочувалися на попереднє збереження лише для того, щоб врятувати цінні кадри.

Огляд Company of Heroes 2


Онлайновий магазин Humble Store дає можливість не тільки пригадати всі ці обговорення, але і познайомитися з грою особисто і спробувати визначити, наскільки далекі або близькі до реальних подій сценарні задумки розробників. Гра Company of Heroes 2 тимчасово безкоштовна. Акція завершиться завтра, встигніть забрати свій код для активації в Steam.
Перегляди: 239 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.