» » Quake Champions в новому році отримає ще п'ять героїв

Quake Champions в новому році отримає ще п'ять героїв

Quake Champions в новому році отримає ще п'ять героїв
У 2018 році ростер чемпіонів мультиплеерного шутера Quake Champions поповниться. Ще п'ятеро героїв включаться в динамічні і складні битви. Про це компанія Bethesda повідомила в розсилці: в даний час на гру встановлено знижку в 25% в Steam. Нагадаємо, що почати грати можна абсолютно безкоштовно через лончер Bethesda, але тоді чемпіонів доведеться купувати. А набір раннього доступу Steam відкриває всіх нинішніх (і майбутніх) чемпіонів.
Quake Champions в новому році отримає ще п'ять героїв
А ще не забувайте, що гра Quake Champions стала господинею нашого традиційного розділу «Гра місяця», який Ігроманія відкрила спільно з нашим партнером LG Electronics. І в спецрозділ вже можна знайти перші тематичні матеріали про гру.

Для початку ми розповіли про найважливіше: про зброю. У грі Quake Champions немає непотрібних гармат, і помилкою буде вважати, що ракетниця вирішить всі бойові завдання. Для різних карт і умов бою потрібна різна озброєння, і досвідчені гравці твердо знають, де воно лежить. Але і вони, не кажучи вже про недосвідчених бійців, узнáют що-небудь нове з спецматеріал «Зброя в Quake Champions. Як легко набити фраги »на сторінці« Гра місяця ».

Серія Quake вже не один десяток років привертає найбільш брутальних геймерів незалежно від віку, статі та політичних поглядів. Хтось відзначає ефектну готичну стилістику, кого-то тягне чистий драйв, але дехто цінує Quake в першу чергу за опрацювання футуристичних гармат. Арсенал Quake Champions невеликий, але кожне знаряддя убивства знову ж детально опрацьовано і має свої унікальні якості.
Перегляди: 274 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.