» » Паундмейкер очолить кри в Civilization 6: Rise and Fall

Паундмейкер очолить кри в Civilization 6: Rise and Fall

Паундмейкер очолить кри в Civilization 6: Rise and Fall
Студія Firaxis продовжує розповідати про прийдешнє доповненні Rise and Fall для стратегії Sid Meier's Civilization 6. Новий ролик автори присвятили північноамериканським племенам кри, чиїм лідером стане вождь Паундмейкер. Його унікальна здатність - «Сприятливі умови». Завдяки їй зняття туману війни поширюється на всіх учасників союзу, а зовнішні торговельні шляхи будуть приносити додатковий їжу за табори і пасовища в кінцевому пункті.

Унікальною здатністю нації стане «Лісові кри». Вона дозволить гравцям прокласти перший торговий шлях після вивчення «Гончарного справи». А нічийна земля, яка перебуває в трьох клітках від міста, стане вашою землею, якщо по ній вперше пройде торговець.

Вігвам - унікальне поліпшення кри. Він надає житло і виробництво. Крім того, сусідство з рідкісними ресурсами принесе вам золото, а сусідство з бонусними ресурсами - їжу.

Унікальний юніт нації - індіанський воїн, який замінить розвідників. Він має в своєму розпорядженні одне безкоштовне підвищення і володіє посиленою військовою силою.

Нагадаємо, що додаток Rise and Fall вийде 8 лютого.
Перегляди: 188 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.