» » Видавець LawBreakers вважає, що у невдачі гри винна PUBG

Видавець LawBreakers вважає, що у невдачі гри винна PUBG

Видавець LawBreakers вважає, що у невдачі гри винна PUBG
Компанія Nexon, видавець сумнозвісного мережевого шутера LawBreakers, опублікувала фінансовий звіт. У ньому говориться, що показники третього кварталу в Північній Америці виявилися нижчими за прогнозовані, що обумовлено низькими продажами проекту студії Кліффа Блежінскі Boss Key. Ось що з цього приводу сказав представник Nexon:

LawBreakers - це унікальний бойовик від першої особи, розроблений для основної аудиторії. Ми покладали великі надії на його вихід, однак час виявилося вибрано невдало, особливо з огляду на, що тоді ж вийшов онлайновий PC-блокбастер PlayerUnknown's Battlegrounds, зробивши конкуренцію на ринку дуже жорсткою щодо як всіх шутерів взагалі, так і окремо взятого LawBreakers.

Сіро Уемура (Shiro Uemura)


Тут слід зазначити, що PUBG з'явився в ранньому доступі в Steam в кінці березня, в той час як LawBreakers стала доступна гравцям лише через кілька місяців. При цьому самі за себе говорять і показники цих двох проектів: поки Playerunknown's Battlegrounds продовжує підкорювати нові вершини (три мільйони активних гравців), екшен від Boss Key в черговий раз встановив антирекорд (0 людина онлайн).
Перегляди: 271 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.