» » Game Informer розповів про бойову систему в God of War

Game Informer розповів про бойову систему в God of War

Game Informer розповів про бойову систему в God of War
Журнал Game Informer в свіжому номері розповів про гру God of War, яка повинна вийти на початку цього року.

Бойова система більше не буде такої хаотичної, якою була в попередніх частинах. Тепер гравцям необхідно розставляти пріоритети, тому що деякі вороги можуть бути стійкі до Левіафану (сокира Кратос), а інших неможливо оглушити.
Під час бою дуже важливо використовувати оточення для виконання різних комбінацій.
Левіафан можна кидати на ворогів, щоб заморозити їх. При натисканні на потрібну кнопку сокиру повернеться в руки Кратос.
Атрей, син Кратос, під час битви сам надає підтримку, посилаючи на ворогів град стріл і приголомшуючи їх. Противників без свідомості Кратос може розірвати на частини або використовувати в якості зброї. Крім того, гравці можуть самі вибирати цілі Атрея, натиснувши на «квадрат».
Щит можна використовувати, щоб парирувати атаки, а також в ближньому бою.
У грі більше не можна стрибати і плавати. При необхідності Кратос і Атрей використовують човни.
Здібності, броню і зброю можна покращувати не тільки Кратос, але і Атрею. У God of War з'явилася система крафта, над якою автори на даний момент ще працюють.
На сокирі є слоти для рун, які можуть поліпшити його бойові властивості.
Розробники постаралися зробити Кратос вразливіші, відмовившись від концепції духу знищення богів. Замість цього вони додали «спартанських лють», під час дії якої герой знаходить величезну силу і може бити ворогів голими руками.

За твердженням видання, після God of War: Ascension спочатку планувалося закрити серію. Щоб домогтися дозволу на розробку нової гри, Корі Барлог запропонував Sony дійсно оригінальну і свіжу ідею. Автор гри сподівається, що франшиза God of War в майбутньому за масштабами зрівняється з Assassin's Creed або Uncharted. Також, говорячи про майбутнє серії, Корі згадав цивілізацію майя і Древній Єгипет.
Перегляди: 439 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.