» » У SMITE поліпшать графіку і скоро додадуть нового бога

У SMITE поліпшать графіку і скоро додадуть нового бога

У SMITE поліпшать графіку і скоро додадуть нового бога
У п'ятому сезоні SMITE шанувальників гри чекає кілька нововведень і змін, в тому числі оновлення візуальної складової. За словами розробників, прийдешні графічні поліпшення стануть найбільшими в історії популярної MOBA-гри.
З 17 січня користувачі тестових серверів зможуть випробувати перероблену версію карти для режиму «Завоювання». Вона як і раніше розрахована на дві команди по п'ять чоловік, але тепер вона стане повністю симетричною, за рахунок чого буде досягнуто баланс і ні в однієї зі сторін не виявиться переваг. Також знаходяться там монстри отримають нові види.

Трохи раніше, 9 січня, на PC вийде оновлення 4.25 з новим богом - Цербером. Він стане Дев'яносто третій персонажем SMITE. До кінця року творці планують відкрити два нових пантеону - вуду і слов'янський. Подробицями вони поділяться пізніше.

Також автори SMITE нагадали про акцію, ексклюзивної для передплатників PlayStation Plus на PS4. До 9 січня ті можуть безкоштовно отримати набір, що включає в себе 20 богів, 31 вигляд, пачку косметичних предметів та інші бонуси.
Перегляди: 329 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.