» » Автори Star Citizen відповіли на звинувачення Crytek

Автори Star Citizen відповіли на звинувачення Crytek

Автори Star Citizen відповіли на звинувачення Crytek
У грудні минулого року Cloud Imperium Games, що займається розробкою Star Citizen, отримала судовий позов від Crytek за порушення контракту і авторських прав. Майже через місяць студія нарешті відреагувала на позов і виклала повне ліцензійну угоду, яке знімає всі виникаючі питання і претензії.

Нагадаємо, що, згідно з опублікованими документами, студія мала право на створення тільки однієї гри на движку CryEngine, а не двох - мова йде про космічному шутере Squadron 42. Крім того, автори Star Citizen «порушили» умови, змінивши движок свого проекту на Amazon Lumberyard.

Грунтуючись на представленій інформації, права на використання CryEngine отримала «гра», описана як Space Citizen і пов'язана з нею Squadron 42. При цьому розробники залишають за собою право змінювати назви. Також умови угоди не поширюються на будь-які інші ігри, створені на базі інших движків.

Що стосується переходу з CryEngine на Amazon Lumberyard, то студія отримала «виняткові права на використання» движка Crytek і право на його «ексклюзивне впровадження в гру». Інакше кажучи, це не означає, що CIG повинна використовувати тільки один движок. І, з огляду на, що обидві гри тепер працюють на системі Amazon, автори більше не зобов'язані інтегрувати логотип Crytek.
Перегляди: 330 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.