» » Доповнення Stellaris: Apocalypse дозволить підривати планети

Доповнення Stellaris: Apocalypse дозволить підривати планети

Доповнення Stellaris: Apocalypse дозволить підривати планети
Компанія Paradox Interactive продовжує розвивати свою глобальну космічну стратегію Stellaris. Чергове доповнення отримало назву Apocalypse, чий реліз заплановано на «початок 2018 року». І його першочерговим завданням розробники призначили перегляд стратегій зоряних воєн, причому в тому числі для мирних гравців.

Ворогів тепер можна буде знищувати разом з їх планетами, і в цьому допоможе новітню зброю Colossus. На чолі своїх армій тепер можна поставити літаючу базу, флагманський корабель «Титан». Нові можливості отримають і ті, хто прагне до мирного розвитку: вони зможуть убезпечити себе потужними захисними спорудами.

У світі з'явилася нова фракція: космічні кочівники, пірати-мародери. Вони живуть на задвірках цивілізації і нападають на усталені імперії. Їх можна наймати для участі у власних війнах, але не варто особливо покладатися на їх лояльність: об'єднавшись, пірати цілком здатні породити нову велику проблему.

Гравці отримають нові вміння та пригоди, а також додаткові шляхи розвитку своїх імперій. Детальніше про Apocalypse можна дізнатися з щоденників розробників.
Перегляди: 404 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.