» » Відкрите бета-тестування доповнення Elite Dangerous: Beyond почнеться в січні

Відкрите бета-тестування доповнення Elite Dangerous: Beyond почнеться в січні

Відкрите бета-тестування доповнення Elite Dangerous: Beyond почнеться в січні
Студія Frontier Developments проведе серію відкритих бета-тестів нового сезону космічного симулятора Elite: Dangerous. РС-гравці отримають вільний доступ до першого доповнення, Beyond: Chapter One, вже 25 січня.

Сезон Elite Dangerous: Beyond принесе гравцям цілий ряд оновлень. Перша глава повинна відкритися в грі до кінця березня, а фінальний великий апдейт запланований на четвертий квартал 2018 року. Про те, які зміни і нововведення чекають гравців, розробники розкажуть в прямих трансляціях, які відбудуться 16 і 18 січня.
Відкрите бета-тестування доповнення Elite Dangerous: Beyond почнеться в січні
Учасники першого етапу бета-тестування отримають доступ до нового кораблю Chieftain, чия підвищена маневреність дозволяє ухилятися від атак. Трансляції GalNet Audio допоможуть дізнаватися останні новини зі всієї галактики, не відриваючись від дослідження і сутичок. Капітани також зможуть отримувати інформацію про ціни на товари з галактик, які вони відвідали раніше, і це допоможе їм краще вибудовувати свої торгові стратегії. Гравці отримають доступ до нових місій, зовнішній вигляд всесвіту серйозно покращиться, а деякі основні механіки будуть переглянуті.

Докладний перелік змін і нововведень першого розділу розробники опублікують до початку першого етапу бета-тестування. Щоб отримати повний доступ до всього нового контенту, гравці повинні придбати додаток Elite Dangerous: Horizons.
Перегляди: 414 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.