» » Автори God of War не дали Кратос можливість плавати, тому що вирішили заощадити

Автори God of War не дали Кратос можливість плавати, тому що вирішили заощадити

Автори God of War не дали Кратос можливість плавати, тому що вирішили заощадити
Як ми вже раніше повідомляли, в новій God of War Кратос більше не зможе плавати, замість цього він і його син перетинатимуть воду за допомогою човнів. Sony Santa Monica пояснила, чому головного героя позбавили такої можливості. Як виявилося, студія вирішила просто заощадити.

За словами творчого директора God of War Корі Барлога, щоб створити якісну систему переміщення по воді, треба було б витратити дуже багато ресурсів. Ситуацію погіршувало й те, що за Кратосом до того ж постійно слід Атрей.

Проте розробник зрозумів, що подібне обмеження можна перетворити в особливість гри. Переміщення на човні, наприклад, дозволить гравцям краще зрозуміти відносини Кратос і Атрея, адже в такому випадку їм не вдасться уникнути взаємодії.

Барлог до того ж зайвий раз зазначив, що човни - це просто засіб пересування, ніяких механік. Але, за його підрахунками, подорож на них займе близько 25% гри. А на PSX автори обіцяли, що весь ігровий процес займе близько 25-30 годин.

На даний момент студія не повідомляла дату виходу God of War, але, судячи з чуток, реліз повинен відбутися 22 березня цього року тільки на PS4.
Перегляди: 633 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.