» » Автори Hitman і The Division працюють над «культовою класикою»

Автори Hitman і The Division працюють над «культовою класикою»

Автори Hitman і The Division працюють над «культовою класикою»
Незалежна студія Sharkmob заснована рік тому п'ятьма ветеранами ігрової індустрії, вони ж досі представляли собою весь необхідний штат. Всі п'ятеро раніше протягом 10-12 років працювали над відомими іграми в відомих студіях.

Очолив Sharkmob колишній глава Massive, Фредрік Рундквіст. Він був виконавчим продюсером The Division. До нього приєдналися вихідці з Ubisoft. Технічний директор The Division Андерс Холмквіст працював над ігровим движком Snowdrop, Мартін Хельтберг був директором гри, а Петтер Маннерфельт - продюсером і технічним директором The Division. Родріго Кортес працював головним художником як The Division, так і Hitman в IO Interactive.

Всі п'ятеро об'єднали зусилля заради нового проекту, але поки що про нього відомо лише два факти. По-перше, майбутня гра має відношення до культової класики: можливо, нас чекає сиквел або переосмислення якогось знаменитого проекту. По-друге, гра буде мультиплатформенной і мультіплєєрной.

Нас не особливо привертає створення традиційних однопользовательских ігор. Поза роботою ми самі любимо грати в ігри, де є спілкування, змагання і конкуренція: багато користувачів ігри. Чим більше гравців, тим краще.

Звичайно, чиста механіка онлайнової гри ніколи не захопить людей, якщо у вас немає потрібного сеттинга, потрібної ідеї, потрібного ігрового світу. Думаю, це дає натяк на те, яку гру ми робимо.

Sharkmob


Студія Sharkmob планує відвідати конференцію GDC в Сан-Франциско, яка відкриється зовсім скоро: виставкові програми розпочнуться 21 березня. Можливо, там вони зізнаються, відродження якої культової класики готують. А поки що студія розширюється і шукає нових співробітників для роботи над загадковою грою.
Перегляди: 312 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.