» » Творці Burnout готуються представити свою нову гру?

Творці Burnout готуються представити свою нову гру?

Творці Burnout готуються представити свою нову гру?
16 березня студія Criterion Games, творці серії Burnout і декількох частин Need for Speed, несподівано змінила логотип. Останні вісім років компанія використовувала лого, що з'явилося з виходом Need for Speed: Hot Pursuit зразка 2010 року. Тоді команда відійшла від Burnout і почала роботу над іншою франшизою.

Зазвичай зміна логотипу - це знаменна подія, приурочена до чогось важливого. У випадку з Criterion, раніше допомагала в розробці Battlefield: Hardline, Star Wars: Battlefront і Battlefield 1, мова напевно йде про перший з 2012 року самостійному проекті.

При цьому за створення вийшла 16 березня Burnout Paradise Remastered відповідала інша команда - Stellar Entertainment, автори збірника Batman: Return to Arkham для PS4 і Xbox One. Малоймовірно, що зміна логотипу пов'язана з виходом оновленої версії останньої на сьогодні великої гри в серії.

Сумнівно, правда, і те, що Criterion працює над новою частиною Burnout. У січні 2018 року на сайті компанії з'явилося кілька вакансій, що натякають на перший за довгі роки самостійний проект. У студію, наприклад, був потрібний дизайнер для створення бойових механік з упором на рукопашку. Також великим плюсом був досвід роботи з «пригодницькими іграми» і відкритим світом. Все це - для розробки гри на основі абсолютно нової інтелектуальної власності.

Ймовірно, саме цей проект готується зараз уявити Criterion Games. Коли - невідомо, але вже в червні пройде виставка Е3 2018, яка може відповісти на це питання.
Перегляди: 198 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.