» » Для Kingdom Come: Deliverance вийшов мод, який робить гру ще складніше

Для Kingdom Come: Deliverance вийшов мод, який робить гру ще складніше

Для Kingdom Come: Deliverance вийшов мод, який робить гру ще складніше
У Kingdom Come: Deliverance досить проблем, проте ми поки жодного разу не чули, щоб гравці скаржилися на її надмірну простоту. Проте один з шанувальників, ймовірно, вважає інакше і створив мод «суперреалізм», який робить гру ще складніше.

За словами автора, його розробка покращує ті аспекти Kingdom Come, які були занадто легкими або зовсім не мали сенсу в оригінальному виданні. Каже, що хотів зробити гру якомога реалістичніше. Модифікація і правда зачіпає більшість механік, в тому числі і бойову систему.
Для Kingdom Come: Deliverance вийшов мод, який робить гру ще складніше
Значення шкоди і радіусу атаки були кардинально змінені (читай, зменшені), а сам тип зброї став мати значення. Наприклад, булавою у вас навряд чи вийде завалити противника в броні. До того ж самі вороги тепер нападають на гравця разом, а не чекають в черзі, як це було раніше.

Зміни торкнулися і економічної системи: продані предмети коштують дешевше, в той час як товари у торговців - дорожче. Крім усього іншого, персонаж став частіше відчувати голод і втомлюватися. Але є і хороші новини. Алкоголь може вгамовувати біль і «має дуже слабким лікувальним ефектом» - прямо як в реальному житті.

Примітно, що багато «поліпшення» можна зовсім відключити і залишити тільки ті, які ви самі хочете. Нагадаємо, Kingdom Come: Deliverance від студії Warhorse вийшла 13 лютого 2018 року на PS4, Xbox One і PC.
Перегляди: 270 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.