» » У Team Fortress 2 з новим патчем змінилася система матчмейкінга

У Team Fortress 2 з новим патчем змінилася система матчмейкінга

У Team Fortress 2 з новим патчем змінилася система матчмейкінга
Нещодавно для Team Fortress 2 вийшло велике оновлення, в якому розробники значно поліпшили підбір гравців як в випадкових, так і в змагальних матчах.

Одна з головних проблем Team Fortress 2 полягає в безладному матчмейкінге: раніше новачки цілком могли зустрітися з більш досвідченими гравцями. На тлі тієї ж Overwatch, де система працює зовсім інакше і підбирає користувачів відповідно до їх навичками, проект Valve виглядає дурнувато.
У Team Fortress 2 з новим патчем змінилася система матчмейкінга
Новий патч повинен вирішити цю проблему. Автори впровадили ту ж систему рейтингу навичок Glicko, що вже використовується в шутере CS: GO. Тепер гра підбирає користувачів приблизно однакового рівня майстерності. А в змагальному режимі кількість рангів до того ж скоротилося з 18 до 13. Щоб отримати один з них, потрібно перш за все зіграти десять кваліфікаційних матчів.

Team Fortress 2 вийшла 10 жовтня 2007 року на PS3, Xbox 360 і PC. Цікаво, що розробники до сих пір активно підтримують гру і випускають оновлення з новим контентом. Наприклад, в кінці минулого року проект отримав нову карту Mercenary Park, контракти і предмети.
Перегляди: 135 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.