» » Кріс Авеллон і Owlcat Games розповіли про Pathfinder: Kingmaker

Кріс Авеллон і Owlcat Games розповіли про Pathfinder: Kingmaker

Кріс Авеллон і Owlcat Games розповіли про Pathfinder: Kingmaker
Російська студія Owlcat Games влітку 2017 року з успіхом завершила кампанію на Kickstarter зі збору грошей на рольову гру Pathfinder: Kingmaker. При цьому їм вдалося реалізувати майже всі додаткові цілі. Випустити свій новий проект розробники мають намір до кінця літа 2018 року. А поки що вони зняли короткий трейлер, де розповіли про гру найголовніше.
Кріс Авеллон і Owlcat Games розповіли про Pathfinder: Kingmaker
Кріс Авеллон і Owlcat Games розповіли про Pathfinder: Kingmaker
Дія Pathfinder: Kingmaker відбувається у вигаданому світі Голаріон, який давно вивчений, підкорений і поділений на зони впливу. Лише одна велика територія залишається поза контролем нинішніх правителів, і це наш шанс стати королями. У Вкрадених землях не перелічити небезпек і випробувань, тут мешкають монстри і розбійники. Але на допомогу гравцям прийде десяток компаньйонів з власними характерами, здібностями і історіями.

Створюючи героя, ми зможемо комбінувати сім основних рас і півтора десятка класів, кожен з яких ділиться ще на три архетипу. В процесі розвитку можна виростити героя, повністю відповідного бажаного стилю гри.

У світі гри змінюються не тільки сезони, час доби і погода. Динамічний світ буде підкорятися нашим рішенням, і правити створеним королівством можна буде великодушно і дбайливо - але ніхто не заборонить встановити тиранію і служити злу.

За історії і сюжети відповідає в числі інших знаменитий сценарист Кріс Авеллон, який брав участь у створенні Fallout 2, Planescape: Torment і Divinity: Original Sin II. Над грою також працюють творчий директор видавництва Paizo Джеймс Л. Саттер і один з розробників Pathfinder Джон Комптон. І як приклад їх майбутніх ігрових діалогів на сторінці Kickstarter приведена зустріч зі старенькою, що продає кошенят за осколки душі. У цій повсякденній ситуації герой може стати на бік зла, втратити рівень або ж дозволити втратити рівень своїм компаньйонам. А заодно обзавестися кошеням, який, можливо, виросте в небезпечного звіра, якщо старенька не бреше.

Вже 5 квітня студія збирається почати закрите бета-тестування гри Pathfinder: Kingmaker.
Перегляди: 520 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.