» » Будова рівнів нового God of War натхненне Ярнамом з Bloodborne

Будова рівнів нового God of War натхненне Ярнамом з Bloodborne

Будова рівнів нового God of War натхненне Ярнамом з Bloodborne
У новому випуску подкасту «Втрачені сторінки скандинавської міфології» творці God of War зразка 2018 року розповіли про джерело натхнення для дизайну рівнів. Ним виявився Ярнам з Bloodborne.

За словами провідного системного дизайнера Ентоні Діменто і провідного дизайнера рівнів Луїса Санчеса, в новій частині God of War розробники хотіли зробити світ більш відкритим, давши йому можливість трохи «зітхнути». Судячи з усього, гравець часто зможе відходити від подій основної сюжетної лінії, на противагу лінійним рівням, властивим попередніх іграх серії.

Мені подобається створювати місця, пов'язані між собою. Я черпав натхнення в одній зі своїх улюблених ігор - Bloodborne. У неї першокласне проектування світу, і в новому God of War ми створили щось схоже. У місцях для дослідження можна знайти різні шляхи. Іноді вони ведуть до нових локаціях, а іноді значно скорочують шлях до тих, де ви вже були. І все це не просто так. Подорожуючи по світу, ви почнете несвідомо запам'ятовувати місцевість.

Луїс Санчез


При цьому розробники наполягають, що новий God of War - це не гра в відкритому світі. У Кратоса є подобу хаба, де, наприклад, можна взяти побічні завдання, які розкажуть більше про події навколо героя події. Але вони не віддистанційовані від основної сюжетної лінії і навіть пов'язані з нею.

Ми не займалися цим в останню чергу. У нас була ціла команда, завдання якої - з'єднати всі елементи так, щоб вони не здавалися сторонніми по відношенню один до одного.

Луїс Санчес


При цьому, як і в Bloodborne, та й в інших сучасних іграх From Software, опис елементів спорядження може ще більше розповісти про навколишній світ і що трапилися в ньому події. Ймовірно, знайшовши, наприклад, гіпотетичний мйольнір, ми зможемо дізнатися багато цікавого про його попереднього власника. Якщо, звичайно, він вважатиме Кратос гідним.

God of War виходить 20 квітня тільки на PS4.
Перегляди: 230 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.