» » Robocraft Royale стала безкоштовною через добу після виходу

Robocraft Royale стала безкоштовною через добу після виходу

Robocraft Royale стала безкоштовною через добу після виходу
Днями, 26 березня, вийшла в ранній доступ Steam «королівська битва» Robocraft Royale. Спочатку гра була платною і коштувала 359 рублів. Але це змінилося вже на наступний день. Студія Freejam заявила, що прислухалася до відгуків гравців і зробила Robocraft Royale безкоштовною. А всі, хто встиг витратити гроші, отримають повернення автоматично або за запитом.

Судячи з даних SteamSpy, гру встигли купити трохи більше 18 тисяч гравців. Як відомо, сервіс SteamSpy не враховує умовно-безкоштовні проекти, так що важко оцінити, наскільки збільшилася аудиторія Robocraft Royale після переходу на безкоштовну модель.
Robocraft Royale стала безкоштовною через добу після виходу
Робота над поліпшенням і розвитком гри, як запевняють творці, йде за планом. Поки що вони не вирішили, як саме Robocraft Royale буде заробляти гроші. Але вже зараз в бойовику вельми широкий набір косметичних предметів.

Ознайомившись із Robocraft Royale залишають в основному негативні відгуки. Але більшість гравців скаржиться на слабку оптимізацію, ніж часто грішать проекти в ранньому доступі.
Перегляди: 302 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.