» » Сам зібрав, сам стріляю: до Mothergunship вийшла безкоштовна демоверсія

Сам зібрав, сам стріляю: до Mothergunship вийшла безкоштовна демоверсія

Сам зібрав, сам стріляю: до Mothergunship вийшла безкоштовна демоверсія
Коли на нас в атаку йдуть інопланетні армади, оснащені позаземними смертоносними знаряддями, не варто покладатися на перевірений десятиліттями кольт. Студії Grip Digital і Terrible Posture Games пропонують протиставити фантастичною загрозу не менше фантастичне озброєння. У грі Mothergunship ми власноруч збираємо зброю, яке допоможе відбити вторгнення чужинців. І негайно відчуваємо його в бою!

Як все це буде працювати, автори пропонують перевірити на своєму досвіді. У безкоштовної демоверсії нам запропонують почати з малого, зібравши під керівництвом військового і інженера свою першу гармату. Потім ми зможемо поліпшити результат, і ще, і ще, поки не з'ясується, що треба вчитися балансувати вогневу міць з запасом і швидкістю заповнення енергії. А потім все стане ще складніше.

Повна гра буде набагато ширше і різноманітніше. Зокрема, в демоверсії вогневі сутички проходять лише на невеликих аренах, з ботами. «Справжні» бої будуть чекати нас після релізу, а дати виходу у Mothergunship поки немає. Але, імовірно, купити незвичайний симулятор зброяра ми зможемо вже в цьому році. А поки що версія Mothergunship Gun Crafting Range доступна на РС, PS4 або Xbox One.
Перегляди: 189 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.