» » Мешканці The Long Dark вийшли в долину річки

Мешканці The Long Dark вийшли в долину річки

Мешканці The Long Dark вийшли в долину річки
Студія Hinterland випустила чергове велике оновлення до реалістичного симулятора виживання The Long Dark. Vigilant Flame відкриває гравцям новий район Hushed River Valley, затоплену (і замерзлу) долину річки. Вижити тут новачкам буде досить складно, оскільки будівель і готових укриттів на території немає. Зате в долині багато скель, з яких можна зірватися, а також водоспадів, струмків і озер, де нескладно провалитися під лід.

Чи не полегшить проходження і нова система готування. Якщо раніше ми витоплювали воду і смажили м'ясо прямо з інвентарю, то тепер нам потрібно казанок. У різних страв різна швидкість приготування, і недовареними продуктами легко отруїтися, а надовго залишений на плиті або біля багаття сніг, перетворившись в воду, просто википить.

Навколишній світ продовжує наповнюватися історіями. Нова функція Buffer Memories дозволяє відшукати в деяких будівлях монітори з рештою в буфері пам'яті нотатками з «благополучних» часів. Вони включаються, коли в небі з'являється північне сяйво.

Крім цього, розробники виправили ряд ігрових помилок як у виживанні, так і в сюжетних епізодах, і додали деякі поліпшення. Ознайомитися з їх списком можна на офіційному форумі.
Перегляди: 167 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.