» » У Enlisted буде «королівська битва», де гравці діляться на дві команди

У Enlisted буде «королівська битва», де гравці діляться на дві команди

У Enlisted буде «королівська битва», де гравці діляться на дві команди
Студії Darkflow Software і Gaijin Entertainment в рамках виставки E3 2018 оголосили, що шутер Enlisted вийде в «ранньому доступі» на Xbox One вже в цьому році, а також показали кадри ігрового процесу.


Ми хочемо відкрити жанр реалістичних FPS для широкого кола гравців. Реалізм - це не обов'язково напружена підготовка і довгий шлях до першого зіткнення. Реалізм - це наближені до справжніх умови бою, спорядження і характеристики зброї, активна взаємодія з загоном і командою, масштабні настання, де можуть загинути сотні солдатів. Саме цим ми і керуємося в розробці Enlisted

Олександр Поляков, провідний продюсер Darkflow Software


Спочатку в ній буде всього кілька режимів. У «Вторгнення» одним гравцям належить узяти під контроль і утримати територію, а іншим - знищити своїх супротивників. У всіх будуть в розпорядженні загони ІІ, склад яких користувачі визначають самі. Після смерті можна взяти під контроль найближчого з них. А в «Початку» гравці зможуть зводити зміцнення і управляти військовою технікою.

Зрозуміло, не обійдеться і без «королівської битви», яку розробники додають в кожну другу гру. Однак в Enlisted всі гравці цього режиму діляться на дві команди. Правда, поки не відомо максимальну кількість користувачів. Замість звичних УАЗик буде різна важка техніка, в тому числі і танки.
Перегляди: 184 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.