» » Star Conflict: футбол дістався до космосу

Star Conflict: футбол дістався до космосу

Star Conflict: футбол дістався до космосу
За ходом Чемпіонату світу з футболу стежить весь світ ... ні, неправильно. Весь Всесвіт! І це можна довести на прикладі космічного онлайнового бойовика Star Conflict.

У грі відкрився новий режим: футбол в невагомості. На тривимірному полі важко передбачити, звідки і куди полетить м'яч, а під час відсутності гравітації ще більше відрізняє космічний футбол від звичайного. Адже в Star Conflict м'яч рухається строго по прямій, не зменшуючи швидкості, а противники і партнери можуть перебувати не тільки поруч, але і «над головою» або «під ногами».

Замість ніг і голови у космічних футбольних кораблів дві гармати: «Перехоплювач м'яча» і плазмовий гарпун. Перехоплювач дає снаряду потужний імпульс, а гарпуном можна не тільки перехопити м'яч, але і заарканити суперника. Бити по м'ячу можна і по-старому, таранячи його кораблем.

Ніяких правил і обмежень в космічному футболі немає, крім прозорої сфери, що обгороджує поле бою. Команда з трьох гравців, яка першою заб'є п'ять голів, перемагає.

Новий режим «Космобол» доступний в Star Conflict до 19 липня. А докладніше про нього можна дізнатися на офіційному сайті.
Перегляди: 145 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.