» » Бойову систему Warhammer Online зіпсувала одна строчка коду часів діалапу

Бойову систему Warhammer Online зіпсувала одна строчка коду часів діалапу

Бойову систему Warhammer Online зіпсувала одна строчка коду часів діалапу
В інтерв'ю Waypoint колишній дизайнер закрилася Mythic Entertainment Лія Міллер розповіла цікаву історію. Як виявилося, бойову систему Warhammer Online: Age of Reckoning зіпсувала всього один рядок коду часів комутованого доступу в інтернет.

З самого релізу Warhammer Online гравці скаржилися на повільну і нечуйними бойову систему. Причину Mythic Entertainment не могла знайти довгих шість місяців. Ще не найняла нового програміста, який зі свіжим підходом взявся за проблемний програмний код.

З'ясувалося, що причиною була одна строчка коду, яку Mythic Entertainment перетягнула з Dark Age of Camelot, інший своєї MMORPG 2001 року. Розробникам здалося, що мережевий код цієї гри, який полірувався кілька років, прекрасно підійде в якості основи для Warhammer Online. Але нікому не спало на думку видалити рядок, штучно обмежувала кількість даних, які міг відправити сервер і клієнт. Все заради того, щоб у гравців, які підключалися до інтернету за допомогою телефонного зв'язку та модему зі швидкістю 56 кілобіт в секунду, були рівні умови з тими, хто мав більш швидким і технологічним інтернет-з'єднанням.

Warhammer Online: Age of Reckoning вийшла в 2008 році. Офіційні сервери закрили через п'ять років, але в 2014-му шанувальники відкрили неофіційний безкоштовний сервер Return of Reckoning, і він існує до цих пір.

Warhammer Online - не єдина гра, яка постраждала через неуважність. Причиною дурного поведінки чужих в Aliens: Colonial Marines виявилася одна прикра помилка в вихідному коді. Штучний інтелект в Civilization VI теж приділяв надто багато часу релігії через помилки.
Перегляди: 161 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.