GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

До Endless Space 2 і Endless Legend випустять доповнення

До Endless Space 2 і Endless Legend випустять доповнення
Студія Amplitude готується випустити відразу два великих доповнення до двох ігор.

До покрокової військово-політичної та науково-фантастичної стратегії Endless Space 2 в DLC Supremacy приєднаються дві нові фракції. Велика, Хішшо, спирається на міць, силу і гнучкість свого флоту. Для розвитку особливих здібностей її герої використовують особливий ресурс кей, який видобувається в боях. Чотири нових персонажа добре підходять на ролі адміралів і губернаторів.

Мала фракція Ілло взяла на себе місію еволюції: її мислячі машини винищують всіх, хто, на їхню думку, приречений на вимирання. Таким чином вони намагаються домогтися Священного рівноваги.

Крім нових фракцій і героїв гравцям відкриється новий корабель, величезний «Бегемот», з трьома спеціалізаціями: «Руйнівник», «Лінкор» і «Цитадель».

До рольової стратегії Endless Legend виходить доповнення Inferno. Воно теж вводить нову фракцію: Капак. Це воїни відмінно почувають себе на вулканічних територіях, і перетворити в вулканічну вони можуть будь-яку місцевість. До речі, цей новий тип ландшафту з'явився в грі якраз з прибуттям вихідців з вулканічної планети.

В Steam вже зараз можна оформити попереднє замовлення на обидва доповнення як окремо, так і в одному наборі зі знижкою.
Перегляди: 101 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.