» » «Великі операції» все-таки будуть доступні на релізі Battlefield V

«Великі операції» все-таки будуть доступні на релізі Battlefield V

«Великі операції» все-таки будуть доступні на релізі Battlefield V
Вчора багато ігрові ЗМІ звернули увагу на інформацію, що з'явилася на сайті Battlefield V ще 9 червня замітку, де повідомлялося про багатокористувацьких режимах шутера і згадувалося, що «Великі операції», на які маркетологи видавництва роблять особливий наголос, що не будуть доступні на релізі гри.

Однак після пильної висвітлення журналістами Electronic Arts прокоментувала знахідку, переглянувши свої плани. Тепер випуск режиму очікується одночасно з релізом проекту в середині жовтня.

У попередній версії статті повідомлялося, що «Великі операції» з'являться незабаром після релізу, - ця інформація грунтувалася на планах розробників від 9 червня, коли і була написана публікація. Зараз стаття оновлена: «Великі операції» будуть доступні як на релізі шутера, так і як частина «Сезонів війни».

Electronic Arts


«Великі операції» є покращеною версією «Операцій» з Battlefield 1 - тепер матчі поділені на умовні дні, а результат кожного з них впливає на стан військ в наступному. Розробники обіцяють, що кожна операція міститиме певну історію, проте поки не відомо, яким чином це реалізовано.
«Великі операції» все-таки будуть доступні на релізі Battlefield V
Крім «Великих операцій», в Battlefield V повернуться і більш традиційні для серії режими, які теж будуть доступні на релізі:

«Захоплення» - дві команди по 32 гравця б'ються за контроль над територією;
«Прорив» - атакуючі повинні по порядку захопити певні сектора, просуваючись далі по карті. Захисникам належить не дозволити супротивникам виконати своє завдання;
«Лінія фронту» - таке перетягування каната, де обидві команди одночасно борються за контроль над однією точкою, захоплення якої дає можливість просунутися в глиб ворожої бази і закласти вибухівку;
«Перевага» - міні-версія «Захоплення», де дві команди борються відразу за кілька точок. Захоплення половини території наблизить команду до перемоги, так як їх противники почнуть швидко втрачати число відроджень;
«Сутичка команд» - класичний режим, де виграє команда, яка вбила більше противників.

Виходить, що на релізі в Battlefield V буде лише шість режимів. Крім «Великих операцій», DICE працює і над «Королівської битвою», яка з часом з'явиться в безкоштовному оновленні шутера. При цьому ЕА не збирається йти по шляху Fortnite, так що не варто очікувати отримати популярний режим окремо від основного проекту.

Вихід Battlefield V відбудеться 19 жовтня для PS4, Xbox One і РС. Передплатники преміальної версії сервісу Origin Access отримають безмежний доступ до шутеру за вісім днів до цього - 11 жовтня.
Перегляди: 234 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.