» » Irony Curtain: From Matryoshka with Love - про матрьошки по-польськи

Irony Curtain: From Matryoshka with Love - про матрьошки по-польськи

Irony Curtain: From Matryoshka with Love - про матрьошки по-польськи
Нещодавно польська компанія Artifex Mundi анонсувала казкова пригода My Brother Rabbit. А тепер з'ясувалося, що розробники трудяться ще над одним проектом. І він зовсім не схожий на подорож братика-кролика і сестрички-квіточки за вигаданими світів. Хоча країна Матрьошка, де відбувається дія квесту Irony Curtain: From Matryoshka with Love, теж заявлена як не має нічого спільного з реальністю.
За сюжетом західний журналіст отримує можливість побувати за залізною завісою, в країні з комуністичною диктатурою, яку очолює вусатий Вождь. Пригоди західного гостя будуть проходити в двох десятках намальованих вручну локацій. У класичному стилі point-and-click журналіст зможе дослідити Матрьошку і спробувати викрити її пропагандистів. Автори обіцяють, що буде дуже смішно. Вони навіть зібрали значну енциклопедію політичних анекдотів.

Поки що складно судити, чи зуміють поляки розповісти про СРСР щось, що упустили Штірліц, Чапаєв і Петька. Дізнатися це ми зможемо лише в 2019 році. А поки гру Irony Curtain: From Matryoshka with Love можна додати в список бажаного.
Перегляди: 189 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.