» » На gamescom 2018 показали трейлер одиночній кампанії Mount & Blade II Bannerlord

На gamescom 2018 показали трейлер одиночній кампанії Mount & Blade II Bannerlord

На gamescom 2018 показали трейлер одиночній кампанії Mount & Blade II Bannerlord
Турецька студія TaleWorlds до відкриття gamescom 2018 випустила новий трейлер одиночній кампанії рольової гри з елементами стратегії і бойовика Mount & Blade II Bannerlord.
Друга повноправна частина популярної серії відправить нас на двісті років тому від часу дії Mount & Blade: Warband. За сюжетом правитель сильного царства Кальрадії помер, не залишивши спадкоємця. В державі править бал анархія, торгові шляхи наповнили бандити, кочівники і найманці. Наш герой увіллється в одну з шести доступних фракцій. Його завдання - примирити норовливих дворян, впоратися зі складною політичною ситуацією і відновити колишню славу країни.

За традицією сюжет - лише приманка для розгортання величезної кількості ігрових механік. У другій частині їх стане ще більше. У Bannerlord з'явиться відкритий світ, система розвитку замків і ряд інших нововведень, включаючи своєрідну середньовічну варіацію на тему королівської битви.

Основні нововведення можна побачити в проходженні демонстраційній версії гри. Зокрема, броню для коня. А ось дати релізу у Mount & Blade II Bannerlord все ще немає.
Перегляди: 168 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.