» » У PUBG з'явиться тренувальний режим

У PUBG з'явиться тренувальний режим

У PUBG з'явиться тренувальний режим
Розробники PlayerUnknown's Battlegrounds оголосили, що у вересні в грі з'явиться тренувальний режим і розроблена під нього карта. Однак не всім користувачам анонс сподобався.

Четирёхкілометровий полігон дозволяє практикуватися в самих різних активностях. Є стрільбищі зі статичними і рухливими цілями, траса і невелика водойма для транспортних засобів, зона для паркуру і битв в ближньому бою, столи з усім доступним в грі спорядженням і навіть локація для парашутних стрибків. Розробники окремо згадали, що вбивати один одного на полігоні не можна: здоров'я будь-якого гравця не може опуститися нижче одного пункту.
У PUBG з'явиться тренувальний режим
Шанувальники PUBG скаржаться, що підбір гравців у тренувальному режимі не дозволяє практикуватися групами. Через це досвідчений гравець не зможе щось наочно показати одному-початківцю. З огляду на, що новий режим - частина ініціативи FIX PUBG, можна припустити, що PUBG Corp. прислухається до відгуків негайно.

24 серпня в гру на три дні повернеться тимчасовий режим Desert Knights з відродженням. Крім того, розробники організували невеликий благодійний турнір серед стримеров і їх передплатників в честь gamescom 2018.
Перегляди: 124 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.