» » Консольну World of Warships: Legends представили на gamescom 2018

Консольну World of Warships: Legends представили на gamescom 2018

Консольну World of Warships: Legends представили на gamescom 2018
Деякий час назад Wargaming.net оголосила про розробку консольної версії свого «морського» військового симулятора. І в рамках gamescom 2018 нам вдалося подивитися на World of Warships для PS4 і Xbox One і дізнатися, як йде робота над World of Warships: Legends. Про це розповів Віктор Кислий, генеральний директор Wargaming.

Розробники стверджують, що їх давно просили адаптувати до консолей World of Warships, як було зроблено з World of Tanks. Анонс World of Warships: Legends відбувся в червні минулого року, але до цих пір гра знаходиться на закритому альфа-тестування, оскільки команда не обмежується адаптацією під консольні вимоги. Розробники істотно переробили графічний движок, щоб гравці могли повністю відчути всі переваги PS4 Pro і Xbox One X, починаючи з 4K і HDR.

Ігровий процес повністю перероблений. Дерево технологій змінилося, в ньому тепер простіше розібратися: замість набору погано читаються іконок у гравців буде єдина смуга прогресу, на якій під час набору досвіду будуть розблокуватися нові можливості. Спрощено і перемальований весь інтерфейс. Гравців забезпечили цілим набором неочевидних «помічників», на кшталт автоматичного доводчика прицілу. Це не «автопріцел», а система, що дозволяє за допомогою геймпада цілитися не менш ефективно, ніж за допомогою миші.
Консольну World of Warships: Legends представили на gamescom 2018
Змінять і капітанів. Команда хоче їх зробити унікальними і впізнаваними, як супергероїв в коміксах. Чисельний склад команд змінився, в сутичках тепер братимуть участь по дев'ять гравців. Битви повинні бути не менш динамічними, оскільки загальний масштаб карт дещо скоротився. Набагато важливішим виявиться тактичний підхід до боїв.

Поки що гра далека від релізний стану, і власноруч випробувати World of Warships: Legends пресі не дали, натомість показавши, як грає представник Wargaming. Доступ до гри консольні гравці повинні отримати в наступному році.
Консольну World of Warships: Legends представили на gamescom 2018
Перегляди: 119 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.