» » Автори Devil's Hunt показали штурм пекельної в'язниці

Автори Devil's Hunt показали штурм пекельної в'язниці

Автори Devil's Hunt показали штурм пекельної в'язниці
В рамках gamescom 2018 студія Layopi Games представила гру, заради якої була створена: Devil's Hunt. Анонс бойовика пролунав менше місяця назад, і розробники вже продемонстрували фрагмент ігрового процесу.

Десятихвилинний ролик показує одне з сюжетних завдань. Герою по імені Десмонд треба вломитися до в'язниці в глибинах пекла, де укладений Агарес, колишній солдат Беліала. Але спочатку треба знищити Вежу Люцифера.

За сюжетом Десмонд, син багатого підприємця, був безтурботним плейбоєм, поки низка трагічних подій не зробила з нього посланника пекла. Герой вплутується у війну ангелів з демонами і в процесі частково втрачає людське обличчя ... разом з умінням стрибати. Натомість він знаходить потужні надприродні здібності, здатні схилити чашу одвічних ваг на одну зі сторін. У ролику ми бачимо, як демонічні навички допомагають йому трощити мешканців пекла, перетинати начебто нездоланні прірви і попутно плавити сталь.

Очолює студію Layopi Games Павло Лешняк, а гра Devil's Hunt заснована на його романі «Рівновага». Реліз заплановано на третій квартал 2019 року, видавцем виступить компанія 1С.
Перегляди: 141 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.