» » Спартанка проти Медузи - 10 хвилин геймплея Assassin's Creed Odyssey

Спартанка проти Медузи - 10 хвилин геймплея Assassin's Creed Odyssey

Спартанка проти Медузи - 10 хвилин геймплея Assassin's Creed Odyssey
На gamescom 2018 розробники Assassin's Creed Odyssey представили нову демоверсію свого проекту. У ньому вже досвідчена Кассандра вирушила в лігво Медузи Горгони з дівчиною на ім'я Брайс.

Переступивши поріг заставленого кам'яними фігурами храму, героїні поділяються. На своєму шляху гравець постійно чує крики напарниці, що шукає свою подругу Лігейя. Знов об'єднавшись, вони знаходять дівчину, що стала Медузою. Вона тут же перетворює Брайс в кам'яну брилу, після чого Кассандру доводиться вступити в бій з міфічним створенням 50-го рівня.

У Assassin's Creed Odyssey прокляття Медузи пов'язано з Предтечами, а точніше, з захисним механізмом колись великої цивілізації. Лігейя стала останньою постраждала від його дії і перетворилася в монстра. Битва з нею не пов'язана з основною сюжетною лінією - це велике додаткове завдання після завершення кампанії.

Розробники обіцяють, що здобути перемогу буде непросто навіть прокачаним персонажам.
Assassin's Creed Odyssey виходить 5 жовтня на PS4, Xbox One і РС. За словами керівника Ubisoft, розробники мають намір підтримувати проект кілька років, тому в 2019 році нова частина франшизи вийде.
Перегляди: 238 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.