» » Capcom не виключає другої ремейк першої Resident Evil

Capcom не виключає другої ремейк першої Resident Evil

Capcom не виключає другої ремейк першої Resident Evil
Capcom завершує роботу над довгоочікуваним ремейком Resident Evil 2, від результатів якого, як уже повідомлялося, залежить подальша зацікавленість японців в масштабне оновлення класичного каталогу ігор.

Спочатку багато хто розраховував побачити ремейк Resident Evil 3: Nemesis, однак Capcom може рушити і в зворотному напрямку. За словами продюсера компанії Кадзунорі КАДО, з моменту виходу римейку Resident Evil пройшло вже достатньо часу, щоб повторне переосмислення не виглядало «сміховинним».

Однак зараз Capcom не має наміру давати обіцянок - шанувальники довгий час просять її перевипустити багато класичні гри. Видавець ж хоче залишити всі можливості відкритими і приступати до роботи тільки над тими ремейками, що будуть найактуальнішими в цей момент.

Ми не хочемо годувати гравців ностальгією. Ми хочемо відтворити відчуття людей від оригінальних ігор в їх переосмислено варіанті. Таким чином ми намагаємося навести емоційний міст між старими прихильниками і новачками.

Кадзунорі КАДО


Ремейк Resident Evil вийшов в 2002 році тільки на GameCube. Довгий час проект залишався ексклюзивом консолей Nintendo, але в на початку 2015 року Capcom випустила ремастера відразу на п'яти платформах: PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 і РС.

Вихід ремейка Resident Evil 2 відбудеться 25 січня на PS4, Xbox One і РС. Для його фінансового успіху Capcom належить продати пару мільйонів копій хоррора.
Перегляди: 130 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.