» » The End of the Sun заснована на слов'янських міфи та реалії

The End of the Sun заснована на слов'янських міфи та реалії

The End of the Sun заснована на слов'янських міфи та реалії
Команда з Польщі, що складається всього з трьох осіб, працює над пригодницької грою від першої особи The End of the Sun. Оригінальна назва гри - Słońcakres, що натякає на зв'язок з містичною вночі Івана Купали, святом літнього сонцестояння.
Історія The End of the Sun розповість про слов'янської жриці, що шукає зниклого друга. Для цього вона здійснює прогулянки як по околицях, в пошуках зачіпок, так і в минуле. Героїні доступні чотири тимчасових періоду: зима, літо, весна і осінь, між якими декілька років. Вона буде зустрічати одних і тих же героїв в різні періоди їхнього життя. Але кожна подорож по часу змінює історію і позначається на майбутньому. Розробники обіцяють складний нелінійний сюжет, в якому ми самі зможемо вибирати, коли хочемо побачити черговий епізод.

Але найцікавішим в грі здається точне відображення реалій побуту стародавніх слов'ян. Розробники відвідали ряд етнографічних музеїв і сфотографували справжні зразки будівель, нарядів і предметів. Всі ігрові об'єкти створені методом фотограмметрії. І в першому тизер-трейлері гри видно, з якою увагою команда відноситься до найдрібніших деталей.

Гра повинна вийти в 2019 році, так що показаний матеріал поки далекий від остаточного. Будемо сподіватися, що доопрацювання торкнеться перш за все анімації персонажів.
Перегляди: 150 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.