» » Всі сюжетні доповнення для Anthem будуть безкоштовними

Всі сюжетні доповнення для Anthem будуть безкоштовними

Всі сюжетні доповнення для Anthem будуть безкоштовними
Виконавчий продюсер BioWare Марк Дарра підтвердив на виставці PAX West, де співробітники канадської студії провели масштабну презентацію Anthem, що весь сюжетний контент для їх наступної гри буде безкоштовним.

За словами продюсера, розробники не хотіли розділяти співтовариство гравців, забезпечуючи їх різними порціями сюжетного контенту, тому прийнято вольове рішення зробити все подібне наповнення безкоштовним для власників базової версії Anthem.

Ми хочемо, щоб всі гравці могли одночасно перейнятися однією і тією ж історією. Тому весь сюжетний контент буде безкоштовним.
Марк Дарра


Наміри розробників, звичайно, похвальні, але історія раз по раз підтверджує, що на альтруїзмі грошей не заробиш. Невже BioWare розраховує, що на продажах косметичних предметів їй вдасться заробляти достатньо для створення повноцінних сюжетних доповнень? Якщо так, то чи багато їх буде і як часто вони стануть виходити?

Що вийшла в листопаді минулого року Star Wars: Battlefront II поширюється за схожою схемою, проте після релізу пройшло вже більше дев'яти місяців, а контенту з тих пір з'явилося відносно небагато. Будемо сподіватися, що з новою системою монетизації для ігор Electronic Arts BioWare впорається краще.
Позавчора творці Anthem представили новий трейлер проекту, а також розповіли про систему діалогів, які вплинуть на ставлення персонажів до гравця і зовнішній вигляд соціальної локації - форт Тарсис.

Anthem виходить 22 лютого на PS4, Xbox One і РС. 1 лютого передплатники EA Access і Origin Access, а також зробили передзамовлення зможуть оцінити демоверсію екшену.
Перегляди: 147 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.