» » У EVE Online побудують в'язниці для китайців

У EVE Online побудують в'язниці для китайців

У EVE Online побудують в'язниці для китайців
Гравці EVE Online уважно стежать за всіма змінами, які відбуваються в грі. Для цього навіть спеціально створений портал Hoboleaks, куди потрапляють всі дані з тестового сервера Singularity. І його відвідувачі знайшли досі не зустрічалися репліки.

У нових діалогових рядках йде мова про примусове тяжкій праці, який виявляється гарантією виходу на свободу. Знайдено також новий ресурс, руда, яка ніде більше не використовується. Гравці припустили, що в грі з'являться якісь в'язниці або трудові табори. Знаходяться там в ув'язненні персонажі повинні будуть займатися рутинною видобутком руди, щоб прискорити звільнення. Причому здобуті ресурси не потраплять в «основну» гру, так що трудова повинність буде не тільки виснажливої, але і безглуздою.

Старший ком'юніті-менджер EVE, CCP_Falcon, підтвердив, що студія дійсно будує цифрову в'язницю. Але використовуватися вона буде тільки на китайському сервері.

Після того як в цьому році буде запущена нова бета-версія EVE Online China, вона буде синхронізована з системою Guardhouse видавництва NetEase. Ця система спирається на механізм покарання, який використовується в інших іграх NetEase.

CCP_Falcon


Як стало відомо в серпні, CCP Games передає оперування китайською версією гри компанії NetEase. Гравці з Китаю отримають свій власний світ, Serenity. Його відкриття заплановано на кінець 2018 року.
Перегляди: 168 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.