» » The Cost of Freedom: розробка симулятора концтабору зупинена

The Cost of Freedom: розробка симулятора концтабору зупинена

The Cost of Freedom: розробка симулятора концтабору зупинена
Починала студія Aliens Games зупинила роботу над грою The Cost of Freedom на невизначений термін. Все що відносяться до проекту матеріали видалені з офіційного сайту, а також з соціальних мереж. В якості причини українські розробники називають втручання засобів масової інформації.

У зв'язку з широким розповсюдженням дезінформації про гру різними телеканалами та іншими ЗМІ ми змушені заморозити розробку на невизначений час. Слідкуйте за новинами в групі.

Aliens Games


Трейлери невдалого симулятора концентраційного табору часів Другої світової війни видалені з Youtube-каналу розробників. Але, за іронією долі, ролик, з якого почався скандал, все ще доступний. Він знаходиться на каналі поляка, який називає себе Pierro Cocco і проживає, за його словами, в Італії. Саме з його подачі, вірніше переозвучки трейлера, на гру The Cost of Freedom звернула увагу прокуратура Польщі. Не виключено, що сам Pierro Cocco - вигаданий персонаж, і стоїть за ним відомий у Польщі блогер, комік і скандаліст Томаш Терка.
Нагадаємо, що розробники з Одеси планували випустити гру, дія якої відбувається в концтаборі. Гравці могли б самі вибрати сторону: або спробувати в ролі в'язня влаштувати втечу, або в ролі наглядача йому перешкодити. Після піднявся шуму про «пропаганді нацизму» і «приниженні польського народу» студія прибрала з гри все прив'язки до конкретних місць і часу, супроводивши її попередженнями про вигаданого контенті. Це не допомогло: варшавська прокуратура почала розслідування за запитом польського Інституту національної пам'яті.

Деякі аналітики миттєво угледіли в тому, що відбувається російську провокацію, спрямовану на розбрат між країнами-сусідами. Однак сам глава розробки Дмитро Дибіна називає подібні домисли смішними. Над проектом студія працювала близько півроку, гра повинна була вийти в грудні. Тепер її подальша доля невідома.
Перегляди: 95 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.