» » Вийшла безкоштовна демоверсія Dynasty Warriors 9

Вийшла безкоштовна демоверсія Dynasty Warriors 9

Вийшла безкоштовна демоверсія Dynasty Warriors 9
Компанія Koei Tecmo в лютому випустила чергову частину свого знаменитого слешер Dynasty Warriors. Прем'єра виявилася не найуспішнішою: гравці залишили у відгуках безліч скарг на технічні проблеми і порожнечу відкритого світу. Розробники випустили безліч правок, але в підсумку вирішили перевести свою гру на частково безкоштовні рейки, створивши демоверсію.

У демоверсії Dynasty Warriors 9 два режими. В онлайновому ростер персонажів обмежений шістьма, з яких одноразово доступні лише два. А в сюжетній кампанії з набору в дев'яносто героїв можна буде вибрати трьох. Бажають розширити враження повинні купувати додаткових персонажів або перебиратися на повну версію гри.

Ініціатива з безкоштовним ознайомчим доступом, та ще й без тимчасових обмежень, покликана привернути до Dynasty Warriors 9 нових гравців, яких не збентежить велика кількість негативних відгуків. А таких тим часом стає ще більше: ті, хто купив гру, незадоволені тим, що могли б познайомитися з нею безкоштовно, якби демоверсія вийшла раніше.
Перегляди: 137 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.